Hızlı Sipariş Hattı
(224) 234 56 78
Sarı Kantaron
Sarı Kantaron faydaları
Sarı Kantaron kapsülü
Sarı Kantaron nasıl kullanılır
Sarı Kantaron tohumu
Sarı Kantaron
Sarı Kantaron
Sarı Kantaron
Sarı Kantaron
Sarı kantaron kapsülü iştahı açar. Göğsü yumuşatır ve öksürüğü keser. Sinirleri yatıştırır ve hafif uyku vericidir. İdrar ve balgam söktürür. Böbrek ve idrar yolu hastalıklarında yardımcı bitkisel gıda takviyesidir.
21.00
TL
Sarı Kantaron Sarı Kantaron Sarı Kantaron Sarı Kantaron
Sarı Kantaron
21.00 TL
Sarı Kantaron Sarı Kantaron
40.00 TL
Sarı Kantaron Sarı Kantaron Sarı Kantaron
57.00 TL
Nakit Ödeme
Kapıda Nakit
Kredi Kartı
Kapıda Kredi Kartıyla
Banka Havalesi
Banka Havalesi
Ad, Soyad
Telefon
Şehir
E-Posta
Adres
Sepet Siparişiniz başarı ile oluşturuldu. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz gün içerisinde sizinle irtibata geçecektir.

Sarı Kantoron Çayı Hazırlanışı İbrahim Saraçoğlu

1 kahve kaşığı dolusu sarı kantaronun üzerine 150 ml kaynar su döküldükten sonra 10 dakika kadar demlenir ve süzüldükten sonra sabah ve akşam olmak üzere 2 bardak içilir.

Ancak sarı kantorun çayı yeterli etkiye sahip olmadığı için  0.2-1 mg total hiperisin ve yeterli oranda hiperforin, flavonoidler ve ksantonlar içeren standardize ekstreler ön planda olmalıdır.Bir süzen poşet  sarı kantaron , kaynamış bir su bardağı suyun içine atılıp,3-5 dakika demlenmesi beklenip,içilir.

Yada bir bardak kaynamış suya 1 tatlı kaşığı sarı kantaron konup, 3-5 dakika demleyip içebilirisiniz.Bir bardak kaynar suya 1-2 çay kaşığı(5 gr.) sarı kantaron ve kimyon koyup 10 dakika demlenmesini bekleyin.4-6 hafta boyunca günde 1-2 bu çaydan içiniz.

1-2 çay kaşığı kurutulmuş sarı kantaronu 1 bardak kaynar suya atın. Yaklaşık 10 dak. demlenmesini bekleyip için. Bir – bir buçuk ay boyunca her gün 1 ya da 2 bardak Sarı Kantaron Çayı içilirse sorunlara etkili olacaktır.Sarı Kantaron Çayın cildi güneşe karşı hassaslaştırdığı için, bu çayı içtiğiniz günler şiddetli güneş ışınına maruz kalmamaya özen gösterin.